CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Bodrum Belediye Başkan adayı Tamer Mandalinci, çözüm odaklı belediyeciliği hayata geçireceklerini ve 5 yılda Bodrum’un tüm majör sorunlarını çözüme kavuşturacaklarını söyledi.

CHP Bodrum Belediye Başkan adayı Tamer Mandalinci, dün, Müsgebi ve Yahşi Mahallelerinde esanf ziyaretinde bulundu. Mandalinci, akşam saatlerinde ise Bodrum Belediyesi’nin organizasyonunda gerçekleştirilen iftar programına katıldı. Mandalinci, vatandaşların yerel yönetimlerden ‘derdinin dinlenmesi ve çözülmesini’ istendiğini dile getirerek, “Biz bunu gerçekleştireceğiz, vatandaşa ulaşılabilir olacağız. Sorunlara çözüm odaklı yaklaşacağız” dedi.

Belediye Meclis Üyeliği döneminde, özellikle seçim bölgesi Turgutreis’te 5 yıl içinde çözüm odaklı, özverili çalışmalar sergilediğini söyleyen Mandalinci, sözlerine şöyle devam etti:

“Yapmış olduğum çalışmalara hakim olanlar, bölgeme kattığım değeri ve memleketim için yapmak istediklerimi çok iyi bilirler. Bu süreçte halkla iç içe, sokaktaydım, ortak akılla çözümler ürettik ve herkesin ulaşabildiği biriydim. Belediye başkanı seçildiğimde de halktan asla kopmadan yine içlerinde yine aralarında, ulaşılabildikleri aynı Tamer Mandalinci olacağım. Samimiyetle sorunları çözme anlayışla yaklaşacağım. Çözemediğimde karşınıza çıkıp nedenlerini de anlatacağım.”

Tamer Mandalinci: Bodrumun tüm majör sorunlarını 5 yılda çözüme kavuşturacağız

Sorunların, konunun uzmanları, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların görüşleri alınarak çözüme kavuşturulacağını ifade eden Başkan Adayı Tamer Mandalinci, ‘Çözüm odaklı belediyeciliği’ hayata geçireceklerini ve 5 yılda Bodrum’un tüm majör sorunlarını çözüme kavuşacağını ifade etti.

Mandalinci, gösterilen sevgi ve ilginin kendisini daha iyisini yapma konusunda motive ettiğini ve heyecanlandırdığını söyledi.

Ziyaretlerini eşi Sezil Tamer Mandalinci ile gerçekleştiren Başkan Adayı Mandalinci’ye, CHP Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici, CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, CHP Belediye Meclis Üyesi adayları da eşlik etti.

Mandalinci, akşam Müsgebi Mahallesi Pazar Yeri’nde düzenlenen iftar programına katıldı. Katılımcıların Ramazan ayını tebrik eden Mandalanci, onlarla birlikte iftar açtı, sohbet etti.

Çünkü bizim, İşimiz Gücümüz Bodrum!

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci - Tüm Hakları Saklıdır. © 2024