Hakkımda

İşimiz Gücümüz Bodrum

Bodrum mandalinini topraklarımız ile buluşmasını sağlayan, ilk fideyi Bodrum ile tanıştıran aile büyüğümüz Mehmet Hilmi Mandalinci'nin 4. kuşak torunuyum. 

1994 yılında Turgutreis'te dünyaya geldim. İlk eğitimlerimi Bodrum'da, yüksek eğitimimi İstanbul'da Haliç Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun olarak tamamladım. Mezuniyet sonrası Bodrum'a dönerek mesleki çalışmalarıma başladım. Hayatımı aynı zamanda meslektaş olduğumuz Sezil Tamer Mandalinci ile birleştirdim. 

Ülkeme olan sevgim, memleketime olan hassasiyetim sebebiyle siyasete duyduğum ilgi 2019 yılı yerel seçimlerinde aktif görev almama neden oldu. Böylece o yıl Bodrum Belediyesinin 25 yaşında en genç meclis üyesi seçildim. Bu görevdeyken aynı zamanda; Bodrum Belediye Başkan Vekilliği, Encümen Üyeliği, Meclis Başkanlık Divan Kâtibi Üyeliği, Meclis İmar Komisyonu Üyeliği, Bodrumspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği, Bodrum Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı gibi birçok görevi layıkıyla yerine getirmek için var gücümle çalıştım. 

Bir dünya markası olan, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı konuğu ağırlayan bu güzel kentimizin sorunlarını çözmek, Bodrum’umuzu daha ileriye taşımak adına sahip olduğum enerjiye ilave olarak ihtiyaç duyduğum tek şey sizlerin inancı ve desteğiydi.
 
31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimde, mensubu olmaktan onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisinden Bodrum Belediye Başkan Adayı olarak karşınızda oldum. Mahalli İdareler Seçiminde değerli Bodrumluların takdirleriyle, büyük bir destekle Bodrum Belediye Başkanı görevine layık görüldüm.
 
Bodrum'a hak ettiği hizmeti sunabilmek için çok çalışacağım. Çünkü bizim İşimiz Gücümüz Bodrum!

İşimiz Gücümüz Bodrum