DHA – Tamer Mandalinci: Gençler, memleket sorunlarına ortak akılla çözüm üreten siyaset istiyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, gençlerin kutuplaştırıcı, ayrıştırıcı siyaset istemediğini ifade ederek “Birleştirici, bütünleştirici ve memleket sorunlarına ortak akılla çözüm üreten siyaset istiyorlar. Gençlerin bu beklentisinin sorumluluğunu üzerimde taşıyorum” dedi.

Turgutreis bölgesi Bahçelievler Mahallesi’ndeki Seçim Ofisi’nin açılışı önceki gün yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci’nin ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa CHP Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici, YDK Üyesi Remzi Kazmaz, İlçe Başkanı Tuna Işın, geçmiş dönem belediye başkanları, meclis üyesi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı. Sokaklarında doğup büyüdüğü Turgutreis’in kendisini bağrına basmasından mutluluk duyduğunu ifade ederek teşekkür eden Mandalinci, “Genç neslin kutuplaştırıcı, ayrıştırıcı siyaset istemediğini, birleştirici, bütünleştirici ve memleket sorunlarına ortak akılla çözüm üretme siyaset aradığını, gençlerin bu beklentisinin sorumluluğunun üzerinde olduğunu dile getirdi. Mandalinci, “Biz gençler olarak işte bunu başaracağız” diye konuştu.

‘NE HİSSEDİYORSAM ONU KONUŞURUM’

“Halkın çocuğu, sizlerin içinden, bağrından çıkan, sizlerin suyunu içmiş, ekmeğini yemiş bu kardeşiniz, sizlere hizmet etmek için, Bodrum’un her köşesine eşit hizmet götürebilmek için yola çıktı” sözleriyle konuşmasını sürdüren Mandalinci şöyle devam etti:

“Turgutreisliler beni inanılmaz bağrına bastı. Meclis üyeliğimde her zaman arkamda durdu. Şimdi beni yeniden bağrınıza bastınız, hepinizden Allah razı olsun. 1 Nisan’da göreve geldikten sonra meydan projesini hızla tamamlayarak Ramazan Bayramı’na kadar hemşerilerimin, yerli, yabancı turistlerin hizmetine açacağız. Bu genç kardeşiniz görev süresi boyunca sadece sizin huzuru, refahı için, Bodrum’u Türkiye’nin, dünyanın gözde yerini daha yukarı taşımak için ekip arkadaşlarıyla beraber canla başla çalışacak. Ne oldun delisi olmayacağız, asla yaptıklarımıza yetinmeyeceğiz. Atamızın açtığı yolda çağdaş ve muasır medeniyettir ise ulaşmak için durmadan, yılmadan, yorulmadan çalışacağız. Gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışacağız.”

Tamer Mandalinci: Gençler, memleket sorunlarına ortak akılla çözüm üreten siyaset istiyor

KADINLARA ÖZEL TEŞEKKÜR

31 Mart’a yoğun tempoda çalışacaklarını ve inanç, azimle tarih yazacaklarını anlatan Mandalinci, bu süreçte yoğun çalışan CHP Kadın Kolları’na teşekkür etti. Mandalinci, “Dayanışma ruhunu bu topraklara getirmiş, bizleri 9 ay karnında taşımış, kahrımızı çekmiş iyiliğimiz için kendi iyiliklerinden, kendi vakitlerinden fedakarlık etmiş, annelerimizin, anneannelerimizin, babaannelerimizin, halalarımızın, teyzelerimizin ellerinden öpüyor, saygıyla eğiliyorum” dedi.

Turgutreis’te sanayi ve çarşı esnafını da ziyaret eden Mandalinci, sorunları dinledi, çözümlerine ilişkin düşüncelerini anlattı.

Çünkü bizim, İşimiz Gücümüz Bodrum!

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci - Tüm Hakları Saklıdır. © 2024