Kent TV – Mandalinci: ‘Halkın Arasında Olacağım’

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, ziyaret ettiği pazaryeri ve AVM’de, 31 Mart’ta halkın takdirinin sandığa yansıyacağını, göreve geldiğinde Atatürk’ün emanetlerine sahip çıkmak ve halka hizmet için canla başla çalışacağını, makamda değil halkın arasında olacağını söyledi.

CHP Bodrum Belediye Başkan adayı Tamer Mandalinci, seçim çalışmaları kapsamında önce Çırkan Pazaryeri ardından Oasis Alışveriş Merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Pazaryerinde ilgiyle karşılanan Tamer Mandalinci, esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi, hayata geçirecekleri çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Mandalinci, söylediklerinin oy almak için birer seçim vaadi olmadığını, verdiği sözleri yerine getirmek için ekibiyle birlikte yoğun mesai harcayacağını anlatarak, “Bodrumlular, sorunlarını sahiplenen ve çözmek için sonuna kadar mücadele eden bir başkanları ve belediyelerinin olduğunu bilecekler” dedi.

Başkan adayı Tamer Mandalinci, “Bodrum’un, Bodrumlunun haklarını korumak, almak için hiçbir kapıyı çalmaktan çekinmem. Makamda değil, her zamanki gibi halkın arasında olacağım. Sorunları ve çözüm yollarını Bodrumlularla birlikte konuşup, karar vereceğiz. Artık gençler ‘ayrıştırıcı siyaset’ istemiyor, bütünleştirici ve kucaklayıcı olmaya çok önem veriyorum. Bunu Bodrum’da hayata geçirip, Türkiye’ye örnek olacağız.” dedi.

Ziyaretlerinin ardından Nurol Kültür Merkezi’nde, Mihriban Er’in tek kişilik gösterisi “Kadın ne ister?” adlı oyunu izleyen Mandalinci, kültür ve sanatın toplumdaki önemine değinerek, sanatın ve sanatçının her zaman yanında olacaklarını söyledi.

Çünkü bizim, İşimiz Gücümüz Bodrum!

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci - Tüm Hakları Saklıdır. © 2024