Kent TV – Mandalinci’den BGC’ye Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci ve CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın, Bodrum Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Toplantıda Bodrum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Eren Ayhan ile yönetim kurulu üyeleri Selim Turan, Zeki Özkeskin, Fırat Akay, Hamdi Yörür, Baran Akcan, Bodrum Gazeteciler Cemiyeti üyelerinden Toyga İçözü, Aytül Bardakçı ve diğer üyeler, yerel basının sorunlarını CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci ile paylaştı.

Bodrum Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinden dolayı mutluluk duyduğunu belirten CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, “Bodrum’daki basın mensupları ile gece gündüz çalıştık. Birçoğunun sorunlarını da çözmek için elimden geleni yaptım. Biz Bodrum Belediye Başkanı olduğumuzda yerel basının sorunlarını çözme noktasında sizlerle el ele verip ortak bir paydada buluşacağız. Şu an seçim sürecindeyiz. Seçim sürecinde de basın mensupları ile her zaman olduğu gibi çalışmaya devam edeceğiz. Bizim için Bodrum Gazeteciler Cemiyeti büyük bir değer. Sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duydum” dedi.

Bodrum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Eren Ayhan ise “Bodrum’da kurulduğumuz ilk günden itibaren cemiyet olarak birlik, beraberlik, dayanışma ilkesi ile Bodrum’da mesleğimizi ifa etmeye çalışıyoruz. Gece gündüz demeden, mesai mevhumu gözetmeksizin gazeteciler olarak Yarımada’nın her yerinde varız ve kamuoyunun sesi olmaya devam ediyoruz. Bizim bu mesleği daha iyi şekilde yerine getirebilmemiz için sorunlara çözüm bekliyoruz. Dayanışma ilkesi ile mesleki mücadelemizi sürdürüyoruz” diye konuştu.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Tuna Işın da “Bodrum’daki basın mensuplarının sorunlarını biliyoruz. Bu sorunlarla ilgili birçoğunun çözümü için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Ziyaretin ardından CHP heyeti ve BGC yönetimi toplu fotoğraf çektirdi.

Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum Belediye Başkan Adayı Tamer Mandalinci, seçim çalışmaları kapsamında halkla bir araya gelmeye devam ediyor. Sanayi, itfaiye, Pazaryeri ve AVM ziyaretlerinde bulunan Mandalinci, esnafı ve vatandaşları dinledi, Bodrum’un sorunlarına ilişkin çözümleri anlattı.

Vatandaş ve esnafın seçim zamanında siyasilerle daha çok karşılaştıkları yönündeki serzenişte bulunmaları üzerine Mandalinci, meclis üyeliği dönemini örnek göstererek, halkla iç içe bir başkan olacağını söyledi. İyi ve çözüm odaklı bir ekiplerinin olduğunu vurgulayan Tamer Mandalinci “Halktan aldığım yetkiyle belediye başkanı olduğumda, ekibimiz koordinasyon ve denetimini yapacağım, çalışmaları takip edeceğim. Ama dört duvara sığamam, yapımda yok, halktan kopamam. Halkın içinde olmaya devam edeceğim. Bunu 1 Nisan’dan itibaren birlikte yaşayacağız” dedi.

“Enerjinle, heyecanınla Bodrum’da sorun bırakmazsın” yaklaşımları karşısında Mandalinci, hizmet amaçlı geldiğini ve sokaklarında büyüdüğü Bodrum’un geleceğinde imzasının olmasının kendisini daha da heyecanlandırdığını, onur duyduğunu söyledi.

Mandalinci, yol, su, pazaryeri konularında vatandaşların sorularını tek tek yanıtladı.

Çünkü bizim, İşimiz Gücümüz Bodrum!

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci - Tüm Hakları Saklıdır. © 2024